USby s.r.o. Sálavé vytápění rakouského výrobce Wellina, výhradní obchodní zastoupení pro ČR společností USby s.r.o.
 

Infratopení a infrapanely WELLINA®

O společnosti VanTop

Společnost VanTop je obchodním zastoupením infračervených topných produktů rakouského výrobce Redwell Manufaktur GmbH pro Českou republiku a zároveň i pro Mladou Boleslav a okolí. Společnost VanTop má své zastoupení i v ostatních místech České republiky.

Filozofie společnosti

Kvalitní a velmi úsporné topení, jakým jsou bezesporu rakouské infratopné systémy, si zaslouží také zákaznické služby na nejvyšší úrovni. To je hlavním krédem naší společnosti. Obchodní činnost se opírá nejen o kvalitu dodávaných produktů, ale také o trvalé vzdělávání a zkušenosti všech prodávajících, spolu se sledováním nejnovějších trendů v oblasti infravytápění.

Firemní vize

V dnešní době, kdy se rozmáhá nešvar sice levnějších, ale k tomu velmi nekvalitních výrobků, především z dovozu, je rakouské zboží vyrobeno pouze z kvalitních materiálů a pracovníky pouze z tohoto státu. Jako jediní v oblasti infratechnologie máme na zboží nejdelší záruční dobu a to neuvěřitelných 90 měsíců a splněním evropských norem RW TUV, GS, CE, CSA (Canada a USA), IGEF a podléhají ekologickým zkouškám materiálů GSF – nově zdravotní certifikát IBR. Budoucnost budeme opírat o kvalitu podloženou množstvím certifikátů, nadstandartní životností díky vysoké kvalitě technologie a profesionálním přístupem nás všech vůči svým současným i budoucím partnerům a zákazníkům.

  Wellina